Sündmused meie koolis

Uudised

Kallid õpilased ja lapsevanemad!

Kallid õpilased ja lapsevanemad!

Meie ümber toimuvate kiirete muutuste tõttu palume teil säilitada rahu. Kui Järvakandi Kooli töökorralduses toimuvad muudatused, siis anname teile sellest teada kooli kodulehe, e-kooli ja facebooki kaudu.

Vaata Terviseameti ja Välisministeeriumi infot:

https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov

Soovitused haridusasutustele: välisreisid, haigusjuhtumi tuvastamine, distantsõpe Seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega oleme kogunud kokku täiendavaid soovitusi haridusasutustele kolmel olulisel teemal: välisreiside korraldamine ja väliskülaliste vastuvõtmine, käitumine olukorras, kui haridusasutuses tuvastatakse COVID-19 haigusjuhtum ning distantsõppe läbiviimine.

Haridus- ja Teadusministeerium tänab kõiki haridusasutusi keerulises olukorras vastutusrikaste otsuse tegemise valmiduse eest. Oleme saanud hulgaliselt kinnitusi, et meie lasteaiad, koolid, kutse- ja kõrgkoolid ja huviharidusasutused on vajadusel valmis oma tegevust ümber korraldama ning järgivad olulisi ennetusmeetmeid.

Soovitused leiab Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehelt.

Oleme oma veebis koondanud ühte kohta ka kõik varasemad haridusasutustele, õpilastele ja lastevanematele jagatud soovitused seoses koroonaviiruse leviku tõkestamiseks vajalike meetmetega. Leiate need siit.

Haridus- ja Teadusministeerium

Järvakandi Kool
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Kehtna vald
Telefon: 48 77 490
E-mail: jarvakandi.kool@kehtna.ee
© 2020, Järvakandi Kool

Otsi